Çalışma Saatlerimiz : Pazartesi – Pazar: 7/24

? Maddi Zararlardan kurtulun

Ev, araç, iş yeri gibi varlıklarınızı olası hasarlara karşı korur. Yangın, sel, deprem gibi doğal afetler veya hırsızlık gibi insan kaynaklı risklerden kaynaklanan maddi zararlar sigorta poliçesi kapsamında tazmin edilebilir.

? Sağlık Giderleri

Beklenmedik bir sağlık sorunuyla karşılaştığınızda, sağlık sigortası size hastane masrafları, tedavi maliyetleri, ilaçlar ve doktor ziyaretleri gibi sağlık hizmetlerinden kaynaklanan maddi yükü hafifletir.

? Yasal Sorumluluklar

İşletme sigortası veya kişisel sorumluluk sigortası, sizin veya işletmenizin üçüncü şahıslara zarar verme durumunda ortaya çıkabilecek yasal sorumlulukları karşılar.

? Seyahat İptalleri ve Acil Durumlar

Seyahat sigortası, seyahat iptalleri, uçuş gecikmeleri, kayıp bagaj ve acil tıbbi yardım gibi seyahat sırasında ortaya çıkabilecek beklenmedik durumları kapsar.

? Hayat Değişiklikleri

Hayat sigortası, beklenmedik bir vefat durumunda sevdiklerinizi maddi olarak korur ve onların yaşam standartlarını sürdürebilmelerine yardımcı olur.

? Kaza Sonrası Hasarlar

Trafik kazaları veya iş kazaları gibi durumlarda ortaya çıkan araç hasarları veya yaralanmaların maliyetlerini karşılayabilir.

İletişim

Ekibimiz ile iletişime geçmek için formu doldur